Поради батькам

 Сьогодні у багатьох батьків зійшла нанівець звичка разом з дитиною читати дитячі періодичні видання.  Адже головний початковий період розвитку дитини приходиться на 3 – 6 років. Малеча поринає у світ пізнання, інтересу до всього, що є поруч, і що її оточує. . Дітлахи з азартом задають питання: «НАВІЩО»??, «ЧОМУ»??» «КОЛИ»??, «ДЕ»?? «ЯК»?? і т.д.. Дати відповідь на запитання допоможе журнал "Равлик".   

Шановні батьки! Журнал «Равлик» - для вас і ваших дітей. Приймайте активну участь разом з нами у розвитку своєї дитини. Ми розмістимо у кожному випуску журналу інформаційні матеріали, які розвивають у дітей уяву, кмітливість, допомагають пізнати світ і себе. 

 Для діток краще, коли книжки їм читає татко

Науковці вкотре наголошують: для розвитку малюків дуже корисно, щоби їм читали. Причому краще, щоби це робив тато, особливо для дівчаток.

Це з’ясувалося в ході дослідження, проведеного командою вчених із Гарвардського університету. Їх цікавив вплив читання на розвиток мовлення діток. 
“Цей вплив дуже значний, особливо якщо татусі починають читати діткам до двох років”, – каже керівник дослідження Елізабет Даарсма.
Із її слів, малюки більш уважні, коли за книжку береться тато. До того ж, жінки та чоловіки по-різному підходять до цього заняття. Мами тяжіють до “вчительських” запитань на кшталт: “Скільки яблучок ти бачиш?”, тоді як татка надають перевагу більш абстрактним питанням, ведучи з дитиною обговорення, що стимулюють роботу уяви.
“Татусі радше скажуть щось таке: “О, дивися, драбинка. Пам’ятаєш, у мене в вантажівці лежала драбинка?” Це прекрасно для розвитку мовлення дитини, бо її мозок мусить більше працювати”, – говорить Даарсма.
На думку експерта з батьківства Джастіна Колсона, читаючи дітям, батьки розширюють їхній словник, розвивають їхню здатність до навчання, а ще створюють відчуття безпеки, покращують свої з ними відносини.
Водночас видання зазначає, що кожен четвертий британський батько або мати ніколи не читає своїм дітям або робить це лише раз на півроку.http://zt.ridna.ua/