Акції. Конкурси. Призи.

 
Шановні панове, 

Звертаємося до вас     з проханням:  якщо є у вас така можливість - передплатіть на 2017 рік журнал «Равлик» дітям сиротам (адреси сирітських закладів є і в інтернеті. І, нажаль, їх кількість не зменшується).   Можна багато писати, чому ми просимо виписати сиротам журнал, але повірте, ця категорія дітей заслуговує на додаткову увагу. І ця увага їм дуже потрібна. Особливо маленьким   діткам з сирітського дому     «Антошка», що у Краматорську. Цих діток насильно вивозили в сусідню країну. Подаруйте український журнал вихованцям  інших інтернатів, особливо Донецької та Луганської областей.   

  

Малюки разом з "Равликом" навчаться: читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення.  На сторінках видання є різні завдання, ігри, конкурси, розмальовки та саморобки. А у подарунок - ціла сторінка наліпок.   

Якщо вам бракує часу піти на пошту, то передплатити видання можна онлайн - банківською карткою. Для цього потрібно зайти на сторінку ДП «Преса»
http://presa.ua/ravlik.html?___SID=U      Далі реєструєте електронну пошту, адресу куди  передплачено журнал і кому (це потрібно також для  того, щоби вам прислали на електронний адрес квитанцію про передплату). І  далі у кошик та за інструкцією. 

   Поштовий індекс: 86655. Пільговий – 86677.  Виходить раз на місяць.

 

З квітн   я    2016       р.    додається сторінка для    вивчення англійської мови.        Ми робимо все, щоби журнал був доступним для всіх українських малюків.        

 

А ще подаруйте «Равлика своїм дітям, онукам, племінникам, похресникам. Підтримайте українське дитяче видання.

 

Подбаймо разом про наше майбутнє та розвиток дітей! 


До уваги керівників дошкільних закладів!

 Шановні колеги!   Запрошуємо вас приєднатися до Акції! 

Для всіх дитячих закладів, які (з допомогою батьків, батьківського комітету чи меценатів) передплатять по 10 і більше примірників  журналу «Равлик» на весь  рік,  - отримають подарунки, які ми надішлемо кожному ДНЗ, які братимуть участь в акції. 

  Журнал «Равлик» є у Каталозі на всіх відділеннях УКРПОШТИ.

Передплати журнал  «Равлик» можна он-лайн. Зайдіть на сайт ДП «Преса» http://presa.ua/ravlik.html?___SID=U    Далі у Кишик. Реєструйте свій електронний адрес щоби отримати квітанцію. Далі дійте за інструкцією. 
 Передплатні індекси: помісячний - 86655, пільговий – 86677.  

Щоби отримати подарнуки, копії  10 або більше передплатних квитанцій на рік надсилайте на адресу редакції електронною поштою.  
Шановні батьки! Журнал «Равлик» - для вас і ваших дітей. Приймайте активну участь разом з нами у розвитку своєї дитини. Ми розмістимо велику кількість інформаційного матеріалу, який розвиває у маленького читача уяву, кмітливість, допомагає пізнати світ і себе. 

З повагою, колектив «Равлика»